افزایش فروش نشان می دهد که مرگ خودروی الکتریکی ممکن است بسیار اغراق آمیز بوده باشد > 자유게시판

본문 바로가기

사이트 내 전체검색

افزایش فروش نشان می دهد که مرگ خودروی الکتریکی ممکن است بسیار اغراق آم…

페이지 정보

작성자 Hazel 작성일 24-09-30 20:22 조회 4 댓글 0

본문

پس از همه اینها، فروش خودروهای برقی دوباره در حال افزایش است.
حتی جو بایدن در ماه‌های اخیر به اندازه خودروهای برقی مخالف بوده است. گزارش‌های جدید حاکی از آن است که دست‌نویسی در اوایل سال در مورد کاهش شدید فروش خودروهای برقی، به جز نابودی این بخش، می‌توانست یک دفن زودرس باشد.
Kelley Gloomy Koran گزارش می دهد که 330463 خودروی برقی در ایالات متحده در سه ماهه دوم سال فروخته شده است که نسبت به مدت مشابه در سال 2023 افزایش 11.3 درصدی داشته و نسبت به سه ماهه اول 23 درصد بهتر است. آنها 8 درصد از کل فروش خودروهای جدید در سه ماهه را تشکیل می دهند که از رکورد قبلی 7.2 درصدی که در سال گذشته ثبت شده بود، فراتر رفته است.
و این در مواجهه با فروش تسلا که زمانی اندازه‌گیری سلامت بخش بود، 6.3 درصد در سه ماهه دوم سال به سال کاهش یافت. داده های KBB نشان می دهد که تسلا اکنون 49.7 درصد از کل فروش خودروهای برقی در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است که از 75 درصد کامل در سال 2022 کاهش یافته است.
فروش خودروهای الکتریکی در طول یک سه ماهه رکوردشکنی فراتر از انتظارات بود. به گفته استفانی والدز استریتی، مدیر بینش صنعت Coxswain Automotive، افزایش رقابت منجر به ادامه فشار قیمت می شود و به تدریج پذیرش خودروهای الکتریکی را افزایش می دهد. خودروسازانی که محصول مناسب را با قیمت مناسب ارائه می‌دهند و تجربه‌ای عالی برای مصرف‌کننده ارائه می‌دهند، در پذیرش خودروهای الکتریکی پیشرو خواهند بود.
اگرچه فروش آن در یک رکود کلی قرار دارد، شاسی بلند کراس اوور الکتریکی تسلا مدل Y همچنان سلطان تپه در میان خودروهای برقی است و بیش از 101000 دستگاه در سه ماهه دوم به مشتریان تحویل داده شده است. دومین خودروی برقی پرتیراژ، سدان مدل 3 تسلا است که کمتر از 43000 دستگاه دارد. طبق گزارش KBB، فورد موستانگ Mach-E با 12645 مدل در سه ماهه دوم، سومین مدل پرفروش است. جنرال موتورز پس از تسلا با 12645 تراکنش EV در مجموع در رتبه دوم قرار گرفت.
بیشتر از FROMFORBES ADVISOR بهترین شرکت‌های بیمه خودرو اکتبر 2022ByPenny GusnerEditor مقایسه قیمت‌های بیمه خودرو آنلاین (نرخ‌های 2022) ByJason MetzEditor رقابت اضافه شده، کاهش قیمت نسبتاً چشمگیر و اعتبار یکبار مصرف فدرال تا سقف 750 دلار به فروش مدل‌های خاص کمک کرده است. علیرغم محدودیت های ذاتی یک EV، به ویژه در مورد برد عملیاتی و شارژ عمومی.
علاوه بر این، تخفیف‌های نقدی خودروسازان، که در طول کمبود زنجیره تامین ناشی از بیماری همه‌گیر خشک شده بود، اکنون وجود دارد. شکوفا شدن. ما شاهد بودیم که تخفیف‌های نقدی خودروهای برقی به ارزش 7500 تا 10000 دلار و/یا پیشنهادهای مالی به حد صفر درصد بر روی کاپوت چندین مدل برای کمک به افزایش فروش اعمال می‌شود. معاملات لیزینگ این روزها به همان اندازه سخاوتمندانه هستند، بسیاری از خودروسازان که خودروهای برقی آنها در غیر این صورت واجد شرایط اعتبار فدرال فوق الذکر نمی شدند، می توانند از طریق برنامه های لیزینگ خود مشوق 7500 دلاری را ارائه دهند.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Jim GorzelanyFollowingمن یک روزنامه نگار کهنه کار مصرف کننده خودرو در شیکاگو هستم که وقف ارائه اخبار، دیدگاه ها، نکات به موقع و بررسی برای کمک به به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خودروی شماست. علاوه بر ارسال پست در Forbes.com، من به طور منظم در Carfax.com، Motor1.com، MyEV.com همکاری می کنم و اغلب در مورد موضوعات خودرو برای سایر نشریات و وب سایت های ملی و منطقه ای می نویسم. کار من همچنین در روزنامه‌های سراسر ایالات متحده منتشر می‌شود که توسط CTW Features منتشر می‌شود.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

In case you loved this information and you wish to receive details concerning اخرین اخبار اتومبیل please visit our internet site.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

• 12 Cranford Street, Christchurch, New Zealand
  • +64 3 366 8733
  • info@azena.co.nz

Copyright © 2007/2023 - Azena Motels - All rights reserved.